YouThink Park Pomysłów - Żarówka
przypomnij hasło
Login
Hasło
Zapamiętaj
Nie masz konta? Zarejestruj się!

YouThink.pl – „Park Pomysłów” to świeży i niespotykany dotąd sposób wykorzystania kreatywności internautów. Tutaj w centrum uwagi jest pomysł i jego twórca. To właśnie w oparciu o pomysł tworzą się relacje między użytkownikami. Wokół niego kręci się Świat YouThinka. Powstają dyskusje. Zawiązują się relacje. Mieszanka tych czynników powoli dojrzewa, aby stać się oddzielnym bytem. Kolejnym pomysłem w Parku Pomysłów.

YouThink tworzy społeczność, która wymienia się ciekawymi pomysłami z wielu kategorii. Są pomysłodawcy, którzy publikują tutaj swoje idee i pomysłobiorcy, którzy budują swoją bazę ulubionych pomysłów z różnych dziedzin. Jedni i drudzy są dla nas tak samo ważni. To oni sprawiają, że każdy pomysł żyje własnym życiem.

Każdy użytkownik pnie się w górę po szczeblach kreatywności. Wykazując aktywność – zbiera punkty, które pozwalają przeskakiwać kolejne YouThink’owe poziomy. W ten sposób każdy z naszych pomysłowych użytkowników ma możliwość obserwacji własnego rozwoju w Parku Pomysłów.

Tak właśnie wygląda Pomysłowy Świat YouThink’a.

Włącz kolejne żarówki aby poznać mocne strony YouThinka

Pomysły

Pomysły żyją własnym życiem. Po dodaniu pomysłu inni użytkownicy mogą go oceniać, komentować, czy modyfikować - dzięki temu pomusł zaczyna być własnością całej YouThinkowej społeczności.

Oryginalność

Nasze pomysły to autorskie propozycje naszych użytkowników. Każdy użytkownik może podzielić się swoim autorskim pomysłem. Każda idea jest oryginalna i nowatorska.

Kolekcjonowanie najlepszych pomysłów

Dzięki opcji dodawania pomysłów do ulubionych, każdy użytkownik może stworzyć swoją własna bazę najlepszych pomysłów, do której będzie miał łatwy dostęp w każdym momencie.

Społeczność

To właśnie po to stworzyliśmy YouThinka! W końcu powstało miejsce, gdzie użytkownicy tacy jak Ty mogą wymieniać pomysłu, idee, opinie. YouThink to dużo lepsze rozwiązanie od chaotycznego i anonimowego forum.

Kompletność

Nasz Portal to ogrom kategorii, w których można umieszczać najróżniejsze pomysły. Rozbudowane drzewo podkategorii sprawi, że każdy znajdzie na YouThinku coś dla siebie.

Indywidualność

Każdy użytkownik nadaje swojemu YouThinkowi indywidualną maskę. Co więcej – słowo pomysł w każdym zakamarku YouThinka nabiera własnego, niepowtarzalnego znaczenia. Są pomysły małe i duże, błahe i poruszające, śmieszne i wyciskające łzy. Tak jak nasi użytkownicy są mali i duzi, roześmiani i smutni. Słowem fantastycznie różni. Indywidualni.
Zobacz także tutorial YouThinka
Połącz z Facebookiem
Wyszukaj na YouThink'u zaawansowane Szukaj