YouThink Park Pomysłów - Żarówka
przypomnij hasło
Login
Hasło
Zapamiętaj
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Marcin Dąbrowski

Marcin Dąbrowski

Rocznik 85'. Student psychologii społecznej - a głównie psychologii portali społecznościowych i reklamy. Z zamiłowania i z przymusu zawodowego grafik:)

W YouThink'u, bo... "Rozwijanie kreatywnej społeczności sprawia mi dużo radości i pzwala odskoczyć od codziennej pracy. No i nareszcie mam miejsce, w którym mogę katalogować pomysły z różnych kategorii."

Napisz do mnie: marcin@youthink.pl

Michał Piórkowski

Michał Piórkowski

Niedoszły absolwent SGH, wieczny student SWPS i nieustanne źródło pomysłów na nowe zajęcia dla siebie. Część z nich rozwija a z uwagi na nieustanny brak czasu, pozostałe rozwinie wkrótce:)

W YouThink'u, bo... "uważam, że za dużo jest portali znanych z tego, że są znane, i że można na nich pooceniać zdjęcia. Chciałbym, żeby wreszcie powstała platforma oparta głównie na dobrych treściach..."

Napisz do mnie: michal@youthink.pl

Michał Młoźniak

Michał Młoźniak

Rocznik 84'. Były student informatyki na PW - stara się żeby tu wszystko działało. A jak się nie stara to lubi sobie np. pożeglować.

W YouThink'u, bo... "jest użytkownikiem numer 1"

Napisz do mnie: ronin@youthink.pl

Mariusz Marczak

Mariusz Marczak

Zuch chłopak! Studiuje, pracuje, śpiewa, tańczy, pomarańczy. Nie prawica ni liberał! I jak najbardziej Muzyczna Jedynka. Zainteresowania: wino, kobiety i śpiew w dowolnych konfiguracjach i fikołkach! Jak to kiedyś ktoś powiedział: Prawdziwy Słowiański Hustler!

W YouThink'u, bo... "Fajnie jest budować coś prawie od samego początku i robić to, bo lubi to oooo.."

Napisz do mnie: mariusz@youthink.pl

Pesel Srogi

Pesel Srogi

Zawiadowca osiedla i Król Warszawskich nastolatek, 5 klas podstawówki i rok gimnazjum - na razie starczy, były bezrobotny, entuzjasta kobiet i vis'a vis, nie karany.

W YouThink'u, bo... "w pośredniaku znaleźli robotę i nie ma przebacz..."

Napisz do mnie: pesel@youthink.pl

Daniel Daszkiewicz

Daniel Daszkiewicz

Daniel Daszkiewicz, filozof, teolog, wie jak zalatwiać sprawy

W YouThink'u, bo... wierzę w idee zbiorowej inteligencji gdzie najlepsze pomysły rozwijają się na połączeniach myśli kreatywnej społeczności

Napisz do mnie: daniel@youthink.pl

Połącz z Facebookiem
Wyszukaj na YouThink'u zaawansowane Szukaj