YouThink Park Pomysłów - Żarówka
przypomnij hasło
Login
Hasło
Zapamiętaj
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Z4940783x Psie pola mokotowskie
Dodany przez: michal
Komentarzy: 4
4
Opis
Zapewne wielu właścicieli psów spotyka się na codzień z problemem dotyczącym spokojnego socjalizowania psa.

Jak wszyscy zapewne dobrze wiedzą, socjalizcja psa, czyli pozwalanie mu na zabawę z innymi zwierzakami jest niezmiernie ważna w procesie wychowania normalnego psa:)

Bez tego możemy spodziewać się psa agresywnego lub bojaźliwego wobec innych zwierząt.

Niestety nie każdy park w warszawie nadaje się do bezstresowego spuszczenia psa ze smyczy - z wielu względów - czy to spanikowani właściciele innych czworonogów czy też najnormalniej w świecie duża ilość rowerzystów, spacerowiczów, dzieci albo po prostu zakaz spacerowania z psem w niektórych parkach (łazienki np.).

Ja sam znalazłem genialne miejsce - tzw. Psie Pola Mokotowskie. Jest to częśc pól mokotowskich, położna przy ulicy rostafińskich w której zawsze możemy liczyć na towarzystwo dla naszego czworonoga. Ludzie którzy tam wychodzą z psami zdają sobie sprawę z zachowań psów i chociażby wiedzą, że nie zawsze powarkiwania są powodem do obaw i że czasem po prostu warto psy zostawić same sobie - na pewno więc nie polecam chodzenia tam właścicielom, którzy boją się innych psów czy też uważają, że każde warknięcie jest niebezpieczne - choć zdecydowanie nie polecam takiego myślenia, gdyż właśnie ono bardzo często wychowuje nam naprawdę problematyczne zwierzaki :)

W ciągu weekendu prawdziwe oblężenie można napotkać w godzinach 11-15. Przed południem dodatkowo można spotkać tam wiele grup treningowych - co również jest ciekawym sposobem na spędzanie czasu z psem.

Psie pola mokotowskie nie "faworyzują" żadnych ras - można tu spotkać od malutkich buldogów francuskich przez różnorodne kundelki do naprawdę dużych wilczarzy czy dogów. Widuje się tam rasy zarówno "książkowo" łagodne jak i te stereotypowo agresywne. Jedno jest za to wspólne - nie spotkamy tam psów agresywnych wobec innych czworonogów - każdy bowiem z mieszkańców wie, że po prostu z psem agresywnym tam się nie chadza - co naturalnie nie oznacza, że nie zdarzają się małe "psie utarczki" - na szczęście podejście stałych bywalców nigdy nie pozwala na sytuacje niebezpieczne:)
Czego potrzebujesz
czasu dla swojego czworonoga:)
Szacowany czas
ile chcemy:)
Przydatne linki
Dodany
2010-04-27 o 20:17
Zgłoś do moderacji
Kup podobne
Miejsca na mapie ( 1 )
Rosemarys-baby-p01
Rosemary ( 2010-06-02 o 21:24 )

Polecam to miejsce, mój pies się tam bawi co tydzień i bardzo sobie chwali ;)

zgłoś do moderacji
Independence_day_large_03
leslaw ( 2010-06-06 o 14:46 )

Kiedyś takie "psie pola mokotowskie" to były na żoliborzu, przy Centrum Olimpijskim...

zgłoś do moderacji
Rosemarys-baby-p01
Rosemary ( 2010-06-07 o 22:09 )

O tym na Żoliborzu nie wiedziałam, ale Mokotowskie zdecydowanie polecam!

zgłoś do moderacji
N365649098215_1883
Pesel ( 2010-06-08 o 13:09 )

Psiarskie?? wiencej tam nie pujde?!?!

zgłoś do moderacji
Połącz z Facebookiem
Wyszukaj na YouThink'u zaawansowane Szukaj