YouThink Park Pomysłów - Żarówka
przypomnij hasło
Login
Hasło
Zapamiętaj
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Opis
W związku ze zbliżającymi się walentynkami chciałbym podzielić się pomysłem, który zrealizowałem przy nieco innej okazji (rocznica), ale z powodzeniem można go również wykorzystać przy święcie zakochanych. Pomysł jest dość prosty i w miarę łatwy w przygotowaniu, ale za to robi niesamowite wrażenie na drugiej połówce (przynajmniej w moim przypadku...:)).

Więc tak. Zapraszamy ukochaną osobę na romantyczną kolację w domu. Wcześniej kupujemy 3 rodzaje (odcienie albo kolory) róż. Długośc nie ma znaczenia. Potrzebujemy tylko płatków. Płatki z róż obrywamy do 3 oddzielnych pojemniczków. Drogę od drzwi wejściowych do stołu, na którym zjemy kolację, wyznaczamy jednym kolorem płatków wysypując je na ziemię. Drogę od stołu do łazienki (koniecznie z wanną) wyznaczamy drugim kolorem. Koniecznie przygotowujemy wcześniej rozpuszczalne kulki do kąpieli o zapachu różanym, no i oczywiście cała łazienka w płatkach, świecach i muzyczce! No i na koniec droga z łazienki do sypialni też musi być przyozdobiona. Do tej ostatniej drogi najlepiej użyć czerwonych intensywnych róż! Mi się udało całą drogę zakończyć sercem z płatków ułożonym na białej pościeli - polecam!

W przedpokoju przyklejamy do drzwi kartkę z naklejonymi płatkami pierwszej z róż i opisujemy (np. idź za mną). Do deseru dołącz drugą kartkę z kolorem 2 róż i kolejną instrukcją. Niech w łazience czeka kolejna. Nie pozwól, aby druga połówka od razu zobaczyła wszystkie niespodzianki!

Gwarantuję, że efekt jest niesamowity i powoduje, że romantyczna atmosfera unosi się w powietrzu przez całą kolację!

Myślę, że na walentynki pasuje idealnie! Powodzenia!
Czego potrzebujesz
3 rodzajów płatków róż
Szacowana cena
to zależy ile możesz wydać:)
Szacowany czas
około 30 minut
Musisz wiedzieć
Najlepiej kupić 3 różne rodzaje róży żeby każdy wyznaczał kolejną drogę w oczywisty sposób, ale myślę, że z 1 też nie będzie najgorzej!

Pamiętaj o zakończeniu całości dużym sercem z płatków!

Oczywiście pojedyncze całe róże mogą być elementem dekoracyjnym!
Dodany
2010-02-07 o 23:58
Zgłoś do moderacji
Kup podobne
Rosemarys-baby-p01
Rosemary ( 2010-02-08 o 19:59 )

zaje zaje zaje!!! :)

zgłoś do moderacji
Ja
melman ( 2010-02-11 o 01:33 )

słodkie :)

zgłoś do moderacji
Powerpuff_girls
zuzanka ( 2010-02-11 o 10:51 )

Świetne! Chyba to wykorzystam w ten weekend!!!:)

zgłoś do moderacji
Impreza_na_pla%c5%bcy
Łachowa ( 2010-02-11 o 14:51 )

do potrzebnych rzeczy trzeba jeszcze dodać duże mieszkanie:)

zgłoś do moderacji
Zodiac
zodiak ( 2010-02-13 o 12:52 )

Fantastyczne! Myślę, że mieszkanie nie musi być duże. W małym też można to dobrze rozplanować. A w bardzo małym proponuję od razu przejść do sypialni!:)

zgłoś do moderacji
Połącz z Facebookiem
Wyszukaj na YouThink'u zaawansowane Szukaj