YouThink Park Pomysłów - Żarówka
przypomnij hasło
Login
Hasło
Zapamiętaj
Nie masz konta? Zarejestruj się!
461_2620_big Wyjątkowa walentynkowa kolacja
Dodany przez: zuzanka
Komentarzy: 4
5
Opis
Na wyjątkowy walentynkowy wieczór proponuję wszystkim zakochanym wyjątkową kolację, którą w zeszłym roku "przetestowałam" z ukochanym. Znudziły nam się zwykłe kolacje przy świecach i winie, dlatego wpadliśmy na pomysł jak można urozmaicić nasze wspólne walentynki. Oto nasz walentynkowy pomysł:

W wieczór poprzedzający walentynki (albo kilka dni wcześniej) siadamy razem i wymyślamy sobie najbardziej kręcące nas (każdego z osobna) postacie filmowe. Każdy z partnerów myśli o postaci (płci przeciwnej), którą chętnie zobaczyłby w walentynkowy wieczór.
Bierzemy po 3 karteczki i zapisujemy każdą z postaci na oddzielnej. Wrzucamy do jaiegoś pojemniczka i dajemy naszej drugiej połówce wylosować.
Teraz każde z partnerów musi włożyć trochę wysiłku w przygotowanie swojego wizerunku. Im lepsza charakteryzacja, tym oczywiście ciekawiej.

Do romantycznej kolacji siadamy wczuwając się odpowiednio w rolę. Gwarantuję, że pozwala to uczynić wasze walentynki niesamowite i zaskakujące. Jest to dla większości coś nowego, pozwalającego niezwykle odświeżyć wasz związek i myślenie o drugiej połówce.

Im bardziej wejdziecie w rolę, tym ciekawiej! Polecam serdecznie! Gwarantuję niesamowite walentynki!!!
Czego potrzebujesz
Trochę fantazji
Musisz wiedzieć
Oczywiście postacie, które sobie wybieracie nie muszą być postaciami filmowymi. Ja byłam przebrana za seksowną pielęgniarkę (pończochy, fartuch i inne akcesoria). Tak weszliśmy w swoje role, że ciężko było się przestawić następnego dnia. Gorąco polecam!
Dodany
2010-01-31 o 22:57
Zgłoś do moderacji
Kup podobne
2005930232027_stewe
Marek ( 2010-02-01 o 12:22 )

Super pomysł! Ja osobiście polecam Księżniczkę Leię i Jabba the Hutt :) no albo He-mana i Szkieletora :), Czarodziejka z Księżyca i.... jakaś tamta jeszcze inna Czarodziejka z jakiejś innej planety! Ot tak co by było dla każdej możliwej opcji :) No i oczywiście wersja de luxe Alibaba i 40 rozbójników. A tak serio naprawdę bardzo fajny pomysł będę musiał potestować.

zgłoś do moderacji
Zodiac
zodiak ( 2010-02-14 o 12:13 )

Muszę przyznać, że pomysł jest oryginalny. Trochę późno go zauważyłem, ale może da się jeszcze coś z tym zrobić. Fantazję znam na pamięć:D

zgłoś do moderacji
User_default
sylwiachmiel ( 2010-09-27 o 21:51 )

bardzo dobry pomysł:)

zgłoś do moderacji
Pippi01
Astrid ( 2010-09-27 o 23:30 )

Tego Johnny'ego Deppa to ja bym wolała bez przebrania... :>

zgłoś do moderacji
Połącz z Facebookiem
Wyszukaj na YouThink'u zaawansowane Szukaj