YouThink Park Pomysłów - Żarówka
przypomnij hasło
Login
Hasło
Zapamiętaj
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Opis
Studio fryzur KORONA z zewnątrz wygląda mało zachęcająco - mała "dziupla" rodem z PRLu, ze starym szyldem bynajmniej nie przypomina salonów typu Frank Provost, czy Jane Louis David. Jednak pracuje w niej (i zdaje się jest też właścicielem) niejaki pan Piotr, który za naprawdę przyzwoitą cenę robi z włosami cuda.

Z wyżej wymienionych prestiżowych salonów najczęśiej wychodziłam mniej lub bardziej niezadowolona, a od p. Piotra jeszcze nigdy. Jest młodym facetem, ale jeśli powiesz mu, że NAPRAWDĘ chcesz tylko obciąć końcówki i uporządkować fryzurę to nie będzie Ci wmawiał, że tak naprawdę nie wiesz czego chcesz, on za to wie to doskonale i w rezultacie zrobi Ci irokeza (a przecież tak często bywa z młodymi i ambitnymi fryzjerami).

Jeśli natomiast powiesz mu, że chcesz zaszaleć - to co wykona będzie w 100 % dobrane do Twojej urody, kształtu twarzy, rodzaju włosów i będzie się dobrze układało nawet po samodzielnym umyciu włosów (też sprawdziłam :P)

Zaletą jest też to, że na termin nie trzeba się umawiać miesiąc wcześniej (może poza gorącymi okresami jak sylwester, czy studniówki), czeka się najwyżej parę dni, po prostu dlatego, że Piotr nie pracuje 5 dni w tygodniu.

Tak więc polecam gorąco.
Szacowana cena
Może nie tak powalająco tanio jak u fryzjera dodanego przez Gosiaka, ale prównując z normalnymi fryzjerami tanio - do 50 zł za strzyżenie pań, 30 - panów. Generalnie ceny są na stronie www.
Szacowany czas
No... zależy co się chce mieć na głowie ;)
Musisz wiedzieć
W "Koronie" oczywiście strzygą też inni fryzjerzy, ale nie wiem jacy są. Ktoś mi dawno polecił Piotra i do niego chodzę od lat. Z resztą fryzjerów mam kontakt tylko przy zapisach i wiem tyle, że są baaardzo mili :)

Adres - Wiktorska 6 (róg Puławskiej).
Przydatne linki
Dodany
2009-11-13 o 13:36
Zgłoś do moderacji
Kup podobne
Miejsca na mapie ( 1 )
Połącz z Facebookiem
Wyszukaj na YouThink'u zaawansowane Szukaj