YouThink Park Pomysłów - Żarówka
przypomnij hasło
Login
Hasło
Zapamiętaj
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Pomysl_default Jak zarobić u internetowego bukmachera
Dodany przez: patataj
Komentarzy: 5
6
Opis
Nie wiem jak wy ale ja od czasu do czasu lubie sobie obstawić wynik jakiegoś meczu. Jeszcze bardziej lubie jak wynik sie sprawdza i można sobie przytulić jakąś miłą sumkę. Od czasu pojawienia sie u nas internetowych zakładów typu betclick czy bet365 można postawić na mecz nie ruszając się z domu. Jak wiadomo żaden rodzaj obstawiania nie gwarantuje wygranej a najbardziej denerwuje gdy drużyna pokroju AC Milan remisuje bezbramkowo u siebie z FC Naprzód Zielone Łąki. Oczywiście kurs na taki zakład był 1,05 zł za 1zł postawioną czyli "pewniak" , no ale co z tego, sport to sport.

Mój patent opiera sie na fakcie, iż większość bukmacherów internetowych kusi klienta dając bonusy do wpłat. Przykładowo wpłacając 50zł dostajesz od nich drugie 50zł na zakłady gratis. U różnych bukmacherów bonusy są różnej wysokości i na tym opiera sie mój pomysł.

Co zrobić?

- zaczynamy gre u bukmachera X
- wpłacamy 50zł dostajemy kolejne 50zł mamy 100zł
- tu następuje najtrudniejsza część musimy obrócić tą kwotą, czyli rozegrać owe 100zł w zakładach i nie przegrać ich.
- u większości bukmacherów wystarczą 3 - 4 zakłady
- stawiamy przykładowo po 25 zł na 4 różne zakłady sportowe, jeśli nie przerżneliśmy wszystkich zakładów mamy kwotę zbliżoną do 100zł którą już możemy wypłacić.
- (oczywiście jak ktoś dobrze obstawi moze mieć dużo więcej niż 100zł)
- po udanym obróceniu naszych 100zł (50zł naszego wkładu) wypłacamy pieniążki i idziemy do kolejnego bukmachera internetowego Y który oferuje bonus 100zł. Wpłacamy nasze 100zł i mamy 200zł.
- tak to mniej wiecej wygląda.
- ja na chwilę obecną jestem u trzeciego z rzędu bukmachera z bonusem startowym 150zł (czyli 300zł do obrócenia)a pierwszy u którego grałem przysłał już oferte nowego bonusu także chyba im wszystko pasuje. :)


Czego potrzebujesz
internetu
Szacowana cena
50zł
Szacowany czas
Pare tygodni
Musisz wiedzieć
1 - HAZARD UZALEŻNIA!!!
2 - Trzeba troche szczescia i skilla żeby wszystkiego nie przerżnąć
3 - Może zrobić sie tak że bedziemy sie emocjonować meczem badmingtona w chinach w prowincji chłang peng zamiast wyjść na rower.
4- Żyjemy w Polsce wiec nie wiem czy na koniec końców nie wpadnie wam na chate ABW :)
Dodany
2009-09-29 o 19:24
Zgłoś do moderacji
Kup podobne
Img_3095
cinek ( 2009-10-05 o 13:49 )

Dawno temu spędziłem trochę czasu wykorzystując różne ciekawe algorytmy, które sam wymyślałem. Zawsze miałem ten sam problem - w momencie, w którym trzeba było wyożyć sporo kasy (bo się przemnożyło kilkakrotnie) to mi ej brakowało, a potem się okazywało, że bym ją wygrał. Podsumowując - trzeba mieć jaja ze stali...:)

zgłoś do moderacji
Zombie
zombie ( 2009-10-05 o 16:44 )

Nie ukrywam, że chętnie bym w ten sposób zarabiał:P

zgłoś do moderacji
Fullbaddream
piotr_83 ( 2009-11-16 o 16:19 )

Dobry, wypróbowany sposób - udało mi się parę złotych wygrać:)

zgłoś do moderacji
Rosemarys-baby-p01
Rosemary ( 2009-12-23 o 14:22 )

Eee... Ale to się chyba właśnie nazywa nielegalny hazard, nie? :P

zgłoś do moderacji
User_default
Antek ( 2009-12-23 o 18:40 )

Znam pewniejszy sposób, ale to dotyczy jedynie zakładów live, w internecie. Obstawiacie mecz tenisowy gdzie jeden z graczy ma powyżej dwóch złotych (radziłbym wybierać te spotkania, w których nie ma większej dysproporcji np. 1,60 - 2,15 itd.). Obstawiacie powiedzmy 10 zł na tego powyżej dwójki i śledzicie zakład. W pewnym momencie ten drugi może przegrywać, i wtedy to on będzie miał powyżej 2 zł za wygraną. Tym razem na niego wpłacacie 10zł. W taki sposób macie pewny zysk, i spokój do końca meczu, bo zwraca wam się kasa za zakład i macie zysk. Jest taki włoch, który z tego żyje (zamiast 10zł wpłaca tysiąc razy więcej...)

zgłoś do moderacji
Połącz z Facebookiem
Wyszukaj na YouThink'u zaawansowane Szukaj