YouThink Park Pomysłów - Żarówka
przypomnij hasło
Login
Hasło
Zapamiętaj
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Jablko RELAKS Z BIOMUSIC (muzyka relaksacyjna)
Dodany przez: gorajka
Komentarzy: 1
0
Opis
Jeśli szukacie nowego sposobu relaxu, a znudziło się WAM już chodzenie na spacery, na zajęcia JOGI, Tai-CHI lub innych…macie wrażliwe ucho i lubicie słuchac muzyki – polecam relaksacyjna moc BIO MUSIC.

To nowa rzecz w Polsce, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem w USA. To muzyka tworzona na zywo – ukladana w taki sposób, aby wpływała na stan świadomości. Mało tego, może tez kształtować nasze zdrowie. Sama poszłam z lekkim niedowierzaniem, ale po godzinnym seansie mialam wrazenie, jakbym przespała całą noc i wstała przy najpiękniejszym wschodzie słońca jaki możecie sobie wyobrazić.

Na czym polega?
Zajecia odbywaja się w salach, gdzie sa materace. Muzyki słucha się w pozycji leżącej – z zamkniętymi oczami. Około 45-60 min. Muzyk jest jeden, albo dwóch. W Polsce zajmuje się tym muzyk Bogdan Halicki, znajdziecie go na facebooku lub goldenline. Swietny gosc i fantastyczny człowiek, który zgłębiał tajniki wpływu muzyki na umysł i ciało człowieka przez ponad 20 lat!

Ponizej szczegółowe info:
Najnowszym nurtem w muzyce i medycynie XXI wieku jest BIO MUSIC - audiowizualna stymulacja mózgu Ukierunkowana na potrzeby ludzi, eliminuje zmęczenie organizmu, załamania psychiczne, stres, wspomaga leczenie, rekonwalescencję, rehabilitację lub rozwój emocjonalny, inspiruje medytacje i relaksujące psychikę wizualizacje, synchronizuje półkule mózgowe, wpływa na stany energetyczne komórek ciała, wspierając te, które są zdrowe i niszcząc te, które nie funkcjonują prawidłowo.
Według lekarzy system stymulacji audiowizualnej szybko podnosi kondycję ludzi zdrowych, ale również pomaga walczyć z różnymi zaburzeniami psychosomatycznymi, powstałymi wskutek tzw. chorób cywilizacyjnych, takich jak: bezsenność, stres, depresja, zmęczenie, dysleksja.
Pomaga również pozbywać się kompleksów, lęków, depresji, zmniejszać własną agresję, przezwyciężać tremę, nieśmiałość, uwrażliwiać się na emocje, odkrywać nowe zdolności. Regeneruje organizm, zwiększa jego odporność, poprawia pamięć, koncentrację, krążenie krwi i ogólny stan zdrowia.

Najblizsze koncerty:

TRANCE DANCE Herba Thea.
Warszawa ul. Bruna 20.
czwartek 1 październik 2009 o godzinie 20:00.
TRANCE DANCE Herba Thea.
Warszawa ul. Bruna 20.
czwartek 8 październik 2009 o godzinie 20:00.
HEALING MUSIC Gimnazjum nr 11.
Warszawa ul. Podbipięty 2.
środa 14 październik 2009 o godzinie 20:00.
TRANCE DANCE Herba Thea.
Warszawa ul. Bruna 20.
czwartek 15 październik 2009 o godzinie 20:00.
Czego potrzebujesz
chęci relaksu
Szacowana cena
okolo 30 zł
Szacowany czas
1 godzina
Musisz wiedzieć
Bogdan Halicki - kontakt na goldenline oraz na Facebooku - powołajcie sie na mnie - moze uda sie wynegocjowac jakies zniżki (anna Górajska)
Dodany
2009-09-25 o 22:19
Zgłoś do moderacji
Kup podobne
Pippi01
Astrid ( 2009-10-19 o 14:08 )

Skąd można się dowiedzieć o następnych koncertach, np. w listopadzie?

zgłoś do moderacji
Połącz z Facebookiem
Wyszukaj na YouThink'u zaawansowane Szukaj