YouThink Park Pomysłów - Żarówka
przypomnij hasło
Login
Hasło
Zapamiętaj
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Opis
Pomysłów na niespodziankę urodzinowa jest wiele. Mam ich tyle w głowie, że trudno by było zamknąć je w jeden wielki. Podam teraz pierwszy element niespodzianki, a zatem powitanie jubilata.

Słynne „surprise!” już nie wystarcza, a stało się symbolem amerykanizacji. Wystarczy użyć trochę swojej kreatywności, aby sprawić uśmiech na twarzy ukochanej, albo chociaż bliskiej osoby. Jeśli np. twoja przyjaciółka ma urodziny i nie panuje żadnej imprezy tego dnia (pamiętaj musisz to ustalić) – możesz zaprosić ją do siebie (jeśli masz takie warunki) i jednocześnie powiadomić waszych wspólnych znajomych, aby pojawili się odpowiednio wcześniej – tak by nie spotkać się z jubilatką np. na schodach ;))

Aby powitać w sposób niestandardowy tą Najważniejsza osobę w tym dniu – możesz np. ustawić świeczki (TEA-LIGHTY) w jakiś napis, ustawić przed drzwiami lub nakleić na Twoich drzwiach lub ścianie napis. Może to być np. „100 lat”, lub „witamy jubilatkę”, lub cokolwiek innego. Uśmiech od ucha do ucha murowany!!! A ile radości przy przygotowaniach ze znajomymi.;))

To samo ze świeczkami. Na zdjęciach zobaczycie efekt obydwu opcji;)
Czego potrzebujesz
dwie opcje: 1) zadrukowane kartki papieru A4, taśmia klejąca 2) świeczki (tealighty) -sztuk okolo 100-150, zapałki grillowe
Szacowana cena
1) opcja - 50 gr 2) 12 zł
Szacowany czas
20 min
Musisz wiedzieć
Trzeba koniecznie kupić długie zapałki do grilla. Ciężko zapala się 100 świeczek zapalniczką, lub zwykłymi zapałkami.
Dodany
2009-09-24 o 23:39
Zgłoś do moderacji
Kup podobne
<iframe src="http://tracking.novem.pl/eb/329/CD11617/0" height="60" width="468" border="0" frameborder="0" scrolling="no" marginheight="0" marginwidth="0" /></iframe>
Bari-nowy
michal ( 2009-12-30 o 15:10 )

A jaka jest cz. 2?

zgłoś do moderacji
Połącz z Facebookiem
Wyszukaj na YouThink'u zaawansowane Szukaj