YouThink Park Pomysłów - Żarówka
przypomnij hasło
Login
Hasło
Zapamiętaj
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Spadochron Skok ze spadochronem
Dodany przez: melman
Komentarzy: 2
5
Opis
Skoki spadochronowe w tandemie to bardzo przyjemna forma rekreacji, zapewniająca dużą dawkę adrenaliny, przy minimalnym stresie i pełnym bezpieczeństwie. Skoki tandemowe zdecydowanie różnią się od tradycyjnych skoków desantowych oferowanych w aeroklubach regionalnych.

Początkujący skoczek (pasażer) ubrany jest w specjalną uprząż, którą podpina się do uprzęży instruktora. Skoki tandemowe, wykonywane są z wysokości 4000 metrów, co daje możliwość pełnego doświadczenia swobodnego spadania, które trwa około 50 sekund. Otwarcie spadochronu głównego następuje na wysokości 1700 metrów i szybowanie na otwartej czaszy trwa około 5 min. W tym czasie pasażer może sterować spadochronem do wysokości 500 metrów, po czym oddaje sterówki pilotowi tandemu.

W powietrzu podczas swobodnego spadania obecność instruktora jest niewyczuwalna, choć czuwa on nad prawidłowym przebiegiem lotu. Lądowania na spadochronie tandemowym są bardzo łagodne ponieważ jest to konstrukcja szybująca i podczas lądowania pasażer unosi nogi tak, aby instruktor wylądował za niego.

Aby wykonać tandemowy skok spadochronowy nie musisz przechodzić badań lekarskich. Po przyjeździe na lotnisko przechodzisz tylko krótkie przeszkolenie, w którym wyjaśniamy jak należy ułożyć ciało podczas swobodnego spadania, wyposażamy w uprząż, kombinezon oraz gogle. Istnieje również możliwość nagrania całego skoku na płycie DVD, oraz wykonanie zdjęć, co na pewno będzie wspaniałą pamiątką.


*Chcesz podarować bliskiej osobie skok spadochronowy? Nie ma na co czekać!


*Informacje znajdują się w linku.


*("4000 metrów nad poziomem morza i samolot pełen ludzi, którzy spełniają marzenia o lataniu. Ciasna kabina i gęsta adrenalina wisząca w powietrzu. Wreszcie sygnał i lecimy!!! Jak mawiają skoczkowie:ci, co nigdy nie latali, nie wiedzą dlaczego ptaki śpiewają. Ja już wiem.")
Czego potrzebujesz
pieniędzy
chęci
Szacowana cena
ok.800 - ok.1200
Przydatne linki
Dodany
2009-09-17 o 16:19
Zgłoś do moderacji
Kup podobne
Bari-nowy
michal ( 2009-09-17 o 16:49 )

Powiem tyle - taaaa:)

zgłoś do moderacji
Zodiac
zodiak ( 2009-09-17 o 23:12 )

Próbuję się już przekonać do tej formy rozrywki od dłuższego czasu, ale jakoś bez rezultatu. Może ktoś z YouThinkowych użytkowników się wybiera? Może chce mnie zabrać? Sam się boję!:)

zgłoś do moderacji
Połącz z Facebookiem
Wyszukaj na YouThink'u zaawansowane Szukaj