YouThink Park Pomysłów - Żarówka
przypomnij hasło
Login
Hasło
Zapamiętaj
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Home_exchange home exchange
Dodany przez: paya
Komentarzy: 3
4
Opis
&quot;Home exchange&quot; - wymiana domami - jest to forma podróżowania, w której obydwie zainteresowane strony zamieniają się domami na określony czas (zwykle na dwa do pięciu tygodni). Jest to najtańsza forma spędzenia urlopu jako że wydatek jest ograniczony do ceny biletów.<br/><br/>Masz dostep do wszystkich ofert i możesz wymieniać się domami z innymi członkami ilekroć chcesz. W ten sposób oszczędzasz setki euro/dolarów wybierając &quot;Home Exchange&quot; zamiast pobytu w hotelu. Przebywasz w komforcie domu na wakacjach, nie wydając na mieszkanie żadnych pieniędzy.<br/><br/>Plusy wymiany:<br/>-Nauka języka<br/>-Wymiana samochodami<br/>-Poznanie lokalnego stylu życia<br/>-Zawarcie nowych znajomości<br/>-Pobyt w domowym komforcie<br/>-Spokój głowy (będąc na wakacjach wiesz, że Twój dom nie jest pusty)<br/><br/><br/>o to strony:<br/><a href="http://www.domzadom.pl" class="external" target="_blank">www.domzadom.pl</a><br/><a href="http://pl.homeexchange24.eu/offer1616.html" class="external" target="_blank">http://pl.homeexchange24.eu/offer1616.html</a><br/><a href="http://www.intervac.pl" class="external" target="_blank">www.intervac.pl</a><br/><a href="http://www.homeexchange.com/" class="external" target="_blank">www.homeexchange.com/</a><br/><br/>Tak jak w filmie &quot;The Holiday&quot; :)<br/><br/>Polecam :)
Dodany
2009-07-27 o 13:14
Zgłoś do moderacji
Kup podobne
Img_3095
cinek ( 2009-07-27 o 15:07 )

Fajny pomysł. Wiem, że na całym świecie bardzo popularny. Nie wiem jednak czy Polacy są na to gotowi. Jakoś nie miałbym problemów z zostawieniem mieszkania jakiemuś Włochowi albo Anglikowi. Jak pomyślę, że przyjeżdża do mnie jakiś mój rodak, to nie jestem przekonany czy to jest dobry pomysł. Myślę, że wiele osb ma większe lub mniejsze obawy. Myślę, że dlatego polskie odpowiedniki serwisów światowych tak cieszą się niewielką popularnością.

zgłoś do moderacji
Rosemarys-baby-p01
Rosemary ( 2009-12-21 o 19:12 )

Heh a ja myślałam, że te było możliwe tylko w tym filmie z Kate Winslet i Cameron Diaz ;)

zgłoś do moderacji
Img_3625_2_
MonikaT ( 2011-02-24 o 16:12 )

Zdecydowanie zgadzam się z Marcinem. Myślę ,że Polacy nie są na to jeszcze gotowi , a szkoda bo wydaje mi się to bardzo ciekawym sposobem na np:wakacje :)

zgłoś do moderacji
Połącz z Facebookiem
Wyszukaj na YouThink'u zaawansowane Szukaj