YouThink Park Pomysłów - Żarówka
przypomnij hasło
Login
Hasło
Zapamiętaj
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Pomysl_default Mieszkania na sprzedaż Poznań
Dodany przez: hawelanska
Komentarzy: 0
0
Opis
Mieszkańcy z pewnością docenią szybki dojazd komunikacją tramwajową i autobusową oraz możliwość korzystania z wielu malowniczo zlokalizowanych ścieżek rowerowych, których nie brak w tej części Poznania.

Hawelańska to osiedle budowane przez dewelopera GGW Development, miescząca się na Wingoradach, w niedalekiej odległości ul. Naramowickiej.
Budowa osiedla przy ul. Hawelańskiej została podzielona na etapy. Pierwszy etap prac nad inwestycją zostanie zamknięty w I kwartale 2016 r. Razem zostanie oddanych 300 lokali mieszkalnych w 3 budynkach. Ponadto powstaną pomieszczenia handlowe i usługowe oraz miejsca postojowe nadziemne oraz podziemne.

Dobra lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum Poznania i jednocześnie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych Parku Cytadela, to największe zalety osiedla. Dzięki temu są to wyjątkowo pożądane mieszkania na sprzedaż Poznań.

Hawelańska wyróżnia się dobrze przemyślanymi układami mieszkań – w ofercie znajdują się zarówno kawalerki, jak i przestronne 5-pokojowe mieszkania. Daje to wręcz nieograniczone możliwości wystroju wnętrz. Do każdego z mieszkań przylegać będzie ogródek, taras albo balkon.
Przydatne linki
Dodany
2015-06-30 o 13:40
Zgłoś do moderacji
Kup podobne
Połącz z Facebookiem
Wyszukaj na YouThink'u zaawansowane Szukaj