YouThink Park Pomysłów - Żarówka
przypomnij hasło
Login
Hasło
Zapamiętaj
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Opis
Bilety w cenie 52 zł - miejsca stojące oraz 62 zł - miejsca siedzące do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Batorego 10, 22 825 60 31), bileterii Ticket Club (Bracka 25, w budynku Traffic Club, 22 692 14 30) oraz Eventim.pl, TicketPro.pl i E-bilet.pl.

Voo Voo istnieje nieprzerwanie już ćwierć wieku. To jedna z najbardziej pracowitych marek w historii polskiej muzyki - wydali przeszło 20 studyjnych albumów. W ich nagraniach usłyszeć można echa najróżniejszych światów, dziś już klasycznych, ale nade wszystko osobisty świat Voo Voo Na koncertach możemy spodziewać się nieprzewidywalnych wykonań zarówno z "żelaznego kanonu Voo Voo" (m.in.: "Jak gdyby nigdy nic", "Flota Zjednoczonych Sił", "Otwórz mi", "Bo Bóg dokopie") czy z ostatniego zdecydowanie rockowego albumu "Wszyscy muzycy to wojownicy" jak i utwory instrumentalne.

Voo Voo na rockowo. Naprawdę rockowo. To w końcu zespół, który z gitarowego grania wyrósł i bez względu na to, jak akurat odjeżdżał w inne - choćby jazzowe czy etniczne klimaty, dookoła właśnie takiego grania krążył. Tutaj mamy powrót do rasowych, klasycznych schematów. Pobrzmiewa Hendrix, Led Zeppelin, czasem nawet coś z zadziornego, białego brytyjskiego rhythm and bluesa w stylu lat 60. Gazeta Wyborcza, Robert Sankowski

Skład zespołu:
Wojciech Waglewski - gitara, wokal
Mateusz Pospieszalski - saksofony, wokal
Michał Bryndal - perkusja
Karim Martusewicz - gitara basowa

Lech Janerka
Pochodzący z Wrocławia muzyk od początku miał opinię niepokornego, oryginalnego i niezwykle szczerego artysty rockowego. Na polskiej scenie pojawił się pod koniec lat 70. wraz z zespołem Klaus Mitffoch, jako kompozytor, basista, autor tekstów, a zarazem wokalista o charakterystycznym, niepokojącym tembrze głosu. Debiutancka płyta zespołu zatytułowana "Klaus Mitffoch" do dziś zgodnie uznawana jest przez wielu za jeden z najważniejszych albumów w historii polskiego rocka. Z tej płyty pochodzi m.in. utwór "Jezu jak się cieszę". W 1984 r. Janerka rozpoczął działalność pod własnym nazwiskiem, nagrywając kolejne wielkie przeboje takie jak Konstytucje, Ta zabawa nie jest dla dziewczynek z pierwszej solowej płyty "Historia podwodna", czy "Ramydada" i słynny "Rower", pochodzące z obsypanego nagrodami albumu "Plagiaty" z 2004 roku.

Skład zespołu:
Lech Janerka - gitara basowa, wokal
Bożena Janerka - wiolonczela
Damian Pielka - gitara, wokal
Michał Mioduszewski - perkusja
Szacowana cena
52-62
Szacowany czas
19:00
Przydatne linki
Dodany
2012-04-16 o 15:39
Zgłoś do moderacji
Kup podobne
Połącz z Facebookiem
Wyszukaj na YouThink'u zaawansowane Szukaj