YouThink Park Pomysłów - Żarówka
przypomnij hasło
Login
Hasło
Zapamiętaj
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Logo_klancyk Klancyk - niezłe IMPRO
Dodany przez: MonikaT
Komentarzy: 0
0
Opis
Klancyk to grupa zajmująca się teatrem improwizacji. Scenariusze przedstawień szyte są na bieżąco przy pomocy publiczności i jest to naprawdę zabawne.

"Klancyk! wykiełkował z koła naukowego studentów wydziału Wiedzy o Teatrze warszawskiej Akademii Teatralnej. W różnych składach, z różnym powodzeniem i pod różnymi nazwami zajmujemy się impro od 2005 roku jako jedna z pionierskich grup w Polsce. Nie jesteśmy kabaretem. Nie robimy polskiego Who's Line Is It Anyway. Nie jesteśmy stand-upperami. Jesteśmy samoukami. Występujemy z programami komedii improwizowanej w klubowo - teatralnych przestrzeniach Warszawy. Współpracowaliśmy ze Staromiejskim Domem Kultury i Instytutem Teatralnym im. Z. Raszewskiego. Występowaliśmy m.in. w Hydrozagadce, Śnie Pszczoły, Centralnym Basenie Artystycznym, a nawet w Parku Praskim, na Pace i w Indeksie. Nasze spektakle na stałe goszczą w repertuarze Klubokawiarni Chłodna 25 i Klubu Powiększenie."
Przydatne linki
Dodany
2011-02-20 o 21:49
Zgłoś do moderacji
Kup podobne
Notka od autora

Ostatnia modyfikacja
2011-02-20 21:55:14 +0100
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Gqc2GtjYfbc" class="external" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Gqc2GtjYfbc</a><br/><br/>
Połącz z Facebookiem
Wyszukaj na YouThink'u zaawansowane Szukaj